Заведующий отделением Тер-Никогосян Григор Аршолуйсович
Тер-Никогосян Григор Аршолуйсович

Тер-Нікогосян Григор Аршолуйсович

Заслужений лікар України, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. Дійсний член Товариства пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів Росії. Дійсний член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів.

Народився в 1957 році. У 1980 році закінчив Єреванський державний медичний інститут. З 1986 по 1988 рр. навчався в клінічній ординатурі за спеціальністю “хірургія” в Єреванській філіалі ВНЦХ. Працював лікарем – мікрохірургії в відділенні мікрохірургії Єреванської філії ВНЦХ. У 1989 році в Миколаєві організував і очолив відділення пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії та хірургії кисті. Неодноразово проходив спеціалізацію і навчався на сертифікаційних циклах. Має вищу кваліфікаційну категорію по хірургії. Має понад 20 наукових робіт.

. (Детальніше)

Удосконалення:

 • У 2001 р. Ярославль, Естетична хірургія: під керівництвом проф. К.П. Пшеніснова.
 • У 2001 р. Москва, Естетична хірургія: під керівництвом проф. А.М. Боровикова.
 • Інтенсивні курси з пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії: м Москва 2001р, 2002р, 2003р, 2004 р, 2005 р
 • Інтенсивний курс з пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії: г. Екатеринбург 2004р.
 • Інтенсивний курс з пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії: Бразилія, Аргентина 2006р.
 • Інтенсивний курс з пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії: Німеччина, м Берлін 2007р.
 • Учасник професійного форуму «Мистецтво пластичної хірургії» м.Москва, Росія, 2007р.
 • Учасник другого з’їзду ВАПРЕХ «Актуальні питання пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії» м.Київ, Україна 2008р.
 • Інтенсивний курс з пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії: Греція, о.Родос 2009р.
 • Учасник Першого Міжнародного курсу «Складні випадки та ускладнення пластичної хірургії молочної залози» м.Київ, Україна 2010р.
 • Учасник Шостого Міжнародного курсу з пластичної хірургії «Методики омолодження обличчя і тіла» г. Екатеринбург, Росія, 2010р.
 • Учасник Першої Міжнародного школи з пластичної хірургії і косметології м Москва, Росія 2010р.
 • Учасник конференції «Актуальні питання реконструктивно-відновлювальної хірургії молочної залози» м.Київ, Україна, 2011р.
 • Інтенсивний курс з пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії: Канада, г.Ванкувер 2011р. Майстер клас «Ринопластика. Складні випадки »Одеса, Україна, 2011р.
 • Учасник Мадридського курсу естетичної хірургії. Мадрид. Іспанія. 19-21 вересня 2012р.
 • Учасник курсу “Пластична Хірургія на Червоному Морі” Ейлат. Ізраїль. 13-16 березня 2013р.
Шарый Владимир Григорьевич
Шарий Володимир Григорович

Шарий Володимир Григорович

Після закінчення Одеського медичного інституту в 1987 році і інтернатури працював лікарем-травматологом в 3-ї міської лікарні м. Миколаєва У 1993 пройшов курси спеціалізації при Київському НДІ клінічної та експериментальної хірургії на тематичних курсах по циклу мікросудинна хірургія. Потім працював лікарем-ординатором відділення мікрохірургії 3-ї міської лікарні. З вересня 2004 р після реорганізації ліжкового фонду 3-ї міської лікарні та переведення відділення мікрохірургії на базу 4 міської лікарні працює

лікарем-ординатором відділення мікрохірургії 4-ої міської лікарні. Має вищу кваліфікаційну категорію по хірургії. Має друковані наукові роботи. Мікрохірург, лікар вищої категорії. Стаж роботи хірургом – 22 роки. Член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних, і естетичних хірургів з 2004р.

Удосконалення:

 • Травматологія: УРНУПА “остеосинтез” 1991р. Запорізький ГИДУВ, 1997р. Запорізький ГИДУВ, 1999р.
 • Реконструктивна хірургія судин: НІІКЕХ м.Київ, 1993р
 • Хірургія: ХМАПО, 2005р. Хірургія: ХМАПО, 2009р.
Потапенко Андрей Александрович
Потапенко Андрій Олександрович

Потапенко Андрій Олександрович

Завідуючий відділенням, хірург, лікар вищої категорії, стаж роботи з 2002 року. Закінчив Одеський державний медичний університет в 2002 році. Інтернатуру по ортопедії-травматології проходив в м.Миколаєві на базі міської лікарні № 3 у відділенні ортопедії-травматології. Курси первинної спеціалізації по хірургії пройшов на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти.

Після закінчення інтернатури працював у відділенні ортопедії-травматології та нейрохірургії дитячої обласної лікарні. З 2005 року працює у відділенні пластичної та реконструктивної хірургії міської лікарні № 4 м Миколаєва.

У 2007 і 2009 році пройшов курси підвищення кваліфікації по ортопедії-травматології на базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти. Курси по мікрохірургії кисті пройшов на базі Донецького науково-дослідного інституту ортопедії травматології. Має друковані наукові роботи.

Луконин Александр Валериевич
Луконін Олександр Валерійович

Луконін Олександр Валерійович

Хірург, лікар першої категорії. Стаж роботи хірургом – 9 років. Закінчив Одеський державний медичний університет в 2001 році. Інтернатуру по хірургії проходив в м.Миколаєві на базі лікарні швидкої медичної допомоги в хірургічному відділенні № 1. Після закінчення інтернатури працював лікарем-хірургом у відділенні хірургії Миколаївської ЦРЛ з 2003 по 2006 р З 2006 року почав працювати на посаді лікаря-хірурга відділення пластичної та реконструктивної мікрохірургії і хірургії кисті міської лікарні № 4 м Миколаєва, де працює в даний час.

У 2007 і в 2009 роках пройшов курси підвищення кваліфікації по хірургії на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти. Курси по онкології в 2007 і 2009 році в Миколаївському онкологічному диспансері. Курси по фтизіатрії в 2007 році в Миколаївському обласному туберкульозному диспансері. Курси по ВІЛ інфекції на базі Миколаївського СНІД-центру в 2007 і 2009 році. Курси по трансфузіології на базі Миколаївської обласної станції переливання крові в 2007 і 2009 році.

Тумбашян Артур Станиславович
Тумбашян Артур Станіславович

Тумбашян Артур Станіславович

Тумбашян Артур Станіславович, хірург, стаж роботи з 2010 року.

Закінчив медичний факультет при Українській медичній стоматологічній академії м.Полтави. Інтернатуру по хірургії пройшов на базі хірургічного відділення №1 ЛШМД м. Миколаєва Після закінчення інтернатури працює у відділенні пластичної та реконструктивної хірургії міської лікарні № 4 м Миколаєва. Має друковані наукові роботи. Курси з естетичної ринопластики, отопластиці і контурної пластики обличчя пройшов в Санкт-Петербурзі в 2014 році.

Шамрай Юрій Васильович

Шамрай Юрій Васильович

У 2016 році закінчив Запорізький державний медичний університет.

Інтернатуру проходив у  на базі відділення пластичної та реконструктивної хірургії міської лікарні №4. Працює у міській лікарні №4 лікарем-хірургом екстреної допомоги з 2016 року.

Леоненко Михайло Олексійович

Леоненко Михайло Олексійович

Закінчив у 2013 році Запорізький державний медичний університет.

З 2016 року працює у відділення пластичної та реконструктивної хірургії лікарем-хірургом екстреної допомги

Сторінка відділення ПРХ

Show Buttons
Hide Buttons