Сурдологічний кабінет надає допомогу дорослому населенню з порушеннями слуху та мовлення різного ґенезу. Сурдологічний кабінет з 2005 року працює при міській лікарні №4, де знаходиться в напівпідвальному приміщенні зліва біля центрального входу до лікарні.

Аудіометричні обстеження проводить аудіометрист Гур’єва Наталія Юріївна, медична сестра вищої категорії.

Спеціалісти кабінету здійснюють прийом хворих з міста та області за направленнями ЛОР-лікарів, невропатологів, військових та інших медичних комісій та надають такі види послуг:
– аудіометричне обстеження – з 9.00 до 12.00;
– консультації сурдопедагога – з 9.00 до 12.30;
– консультації логопеда – з 12.00 до 15.30.

Часи роботи кабінету з 8.00 до 16.00. Існує попередній запис у кабінеті.

Сурдологічний кабінет працює за наступними напрямками:

1. Надання консультативно-діагностичної допомоги дорослим з різними порушеннями слуху та мовлення із застосуванням сучасних медико-педагогічних методик обстеження.
2. Вивчення потреби в індивідуальному вушному слухопротезуванні та безкоштовне слухопротезування пільгової категорії населення області.
3. Проведення підбору та налаштування слухового апарату, а також консультацій щодо користування, обслуговування та адаптації до нього.
4. Проведення індивідуальних занять з дорослими з порушеннями слуху або голосу різного генезу з метою удосконалення усного мовлення.
5. Проведення логопедичного обстеження з метою вивчення стану мовлення, уточнення мовленнєвого діагнозу та подальшою розробкою індивідуального плану корекціїі мовленнєвих порушень у дорослих та підлітків (дизартрія, афазія, заікання, дислалія, ринолалія).
6. Проведення консультацій з родичами хворих з порушеннями слуху та мовлення щодо організації сурдо-логопедичної корекції та відновлення комунікативної функції.
7. Співпраця з іншими спеціалістами (неврологами, отоларингологами, психіатрами, психологами та ін.) з метою надання комплексної соціально-медико-педагогічної допомоги хворим з порушеннями слуху та мовлення.
8. Підвищення кваліфікації спеціалістів кабінету шляхом участі у з’їздах, конференціях, семінарах, курсах та інших інформаційно-навчальних заходах сурдо-логопедичного профілю.

Колектив

Зарицька Алла Василівна,логопед, вчитель вищої категорії
Зарицька Алла Василівна,логопед, вчитель вищої категорії
Гур’єва Наталія Юріївна, аудіометріст, медична сестра вищої категорії
Гур’єва Наталія Юріївна,
аудіометріст,
медична сестра вищої категорії
Show Buttons
Hide Buttons