Відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії було створено з середини 1994 року.

У січні 2002 р. відділення анестезіології було реформовано у відділення інтенсивної терапії (ВІТ) на 3 ліжка для надання невідкладної медичної допомоги хворим неврологічного та терапевтичного профілю. У 2003 році ВІТ було розширено до 6 ліжок, яке на сьогодні визначено, як відділення анестезіології та інтенсивної терапії.  Очолює відділення завідуючий, лікар вищої категорії Сбродов Андрій Леонідович (детальніше).

Детально про лікарів відділення

У 2019 році колектив поповнився двома молодими лікарями, ще два лікаря проходять інтернатуру, після її закінчення які поповнять ряди високопрофесійних фахівців відділення. На сьогоднішній день у відділенні працюють 23 медичних працівника 7 лікарів-анестезіологів, 11 медичних сестер-анестезистів, 5 молодших медичних сестер,    які постійно підвищують свою кваліфікацію, беруть активну участь у роботі українських та міжнародних науково-практичних конференцій.

За рік  надається  невідкладна допомога приблизно 600 хворим, проводяться близько 700 знеболювань.

У 2019 році відділення анестезіології і інтенсивної терапії повністю переоснащене сучасною апаратурою, яку закуплено за системою «Прозорро»:

  • Всі 6 ліжок забезпечені монітором пацієнта «Біомед» ВМ 800 А, які дозволяють вести цілодобовий нагляд за основними фізіологічними функціями організму тяжко хворих пацієнтів.
  • Монітор пацієнта ЮМ 300 – для контролю вітальних функцій організму, хворим з порушенням ритму серця.
  • Апарат штучної вентиляції легень «Бріз AL VEOLE» – для проведення штучної вентиляції легень під час наркозу та інтенсивної терапії.
  •  Апарат штучної вентиляції легень «ЮВЕНТ – Т» – для  довготривалої штучної вентиляції легень у пацієнтів усіх вікових груп.
  •  2 кисневі концентратори, для обстеження реанімаційних хворих за межами відділення без відключення від подачі кисню.
  • Для більш якісного надання медичної допомоги пацієнтам, які знаходяться у важкому стані та потребують додаткових досліджень, придбано Сканер ультразвуковий портативний/система ультразвукової діагностики «VINNO-6».
Завідуючий відділенням – Сбродов Андрій Леонідович

 

П’ятихвилинка лікарів

Контактний телефон відділення (0512) 47-09-88

 

 

 

Show Buttons
Hide Buttons