18 січня 2017 року у відділення отоларингології міської лікарні №4 було передано нове сучасне обладнання: відеоендоскопічний хірургічний комплекс, жорсткі та гнучкий ендоскопи, ЛОР-комбайн, шейвер, хірургічні лазерний та радіохвильовий апарати.


Обладнання, вартість якого склала 2 073 176 грн., придбано за кошти, що передаються з загального фонду бюджету до бюджету розвитку.

На заході був присутній міський голова Олександр Сєнкевич, його замісник Євген Шевченко, начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Лариса Юріївна Дергунова, заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Віктор Володимирович Фаюк, керівники лікарень міста.

Василь Кузьмич Гунченко, головний лікар міської лікарні №4, доповів, що за останній рік медичні заклади міста отримували допомогу. Зокрема, в МЛ№4 відремонтований апарат МРТ, придбані автоклав та дефібрилятори, замінені вікна, дахи, почали ремонт фасаду, придбані нові ліфти для лікарні.

Завідуючий ЛОР-відділенням Вадим Семенович Казанжи наголосив, що населення міста відтепер має можливість отримувати хірургічну ЛОР-допомогу на європейському рівні.

Лікар ЛОР-відділення Юлія Валеріївна Зільбер продемонструвала присутнім діагностичні можливості ендоскопічного обладнання та розповіла про спектр оперативних втручань, що став розширеним завдяки сучасному обладнанню та інструментарію.

У всі медичні заклади міста були передані медичні халати та костюми для всіх медичних працівників.

Нові технології в міській лікарні №4
Позначено        
Show Buttons
Hide Buttons